2001/2002 tanév programok, kurzusok |
|
Peternák Miklós: Mûelemzés/alkotó elemzés |
|
Tillmann József Attila: A technikai médiumok elmélete / Késõújkori keresztmetszetek |
|
Sugár János: Médiatörténet Mûtárgykészítés |
|
Beke László: Kortárs mûvészet (1956 utáni mûvészet) | |
StAuby Tamás: Paralell-Kurzus/ Tanpálya-II. (XX.sz-i mûvészet) | |
Györe-Szûcs Sándor: Multimédia |
|
Sebõk Zoltán: Általános médiatörténet/Filmtörténet (BBS, Toldi Mozi) | |
Györe-Szûcs Sándor: Multimédia | |
Fernezelyi Márton - Szegedy-Maszák Zoltán: Számológépes oktatás |
|
Tálosi Gábor: Videó-gyakorlatok |
|
Bakos Gábor - Zalka Imre: Fotó |
|
vendégelõadások és programok |
|
Rigó Mária: Filmvágási
gyakorlat |
|
Kupcsik Adrián: Flash animáció
|
|
Október 29. 16.00 Cesare Pietroiusti,
az Oreste és a Not-Oreste tagja a Tanszéken mutatta be munkáit. |
|
November 12. Allan Siegel videokurzusa
a III. éves hallgatóknak |
|
December 11. Barbier |
|
Február 7. John Grzinich (USA): Termografikus szekvenciák - videó és zenei performansz (a C3-al közös rendezvény) | |
Február 14-március 10.
Tömérdek belterjes mém farm - Kiállítás
a Trafó Galériában, a tanszék hallgatóinak
kezdeményezésére. |
|
Február
21. A Münsteri Mûvészeti Akadémia hallagtói
mutatták be munkáikat |
|
Március 7. Albert Braun bemutatta a Politechnic of Fine Art, Media, Design
intéményt és saját munkáit (FKSE vendégeként) |
|
Április 7 - Május 5. EXIL csereprogram; Nizza - Budapest - Bréma
- Marseille Magyar résztvevõk: Katarina Sevic, Szörényi Beatrix |
|
Május 15. Katarina Sevic és Szörényi Beatrix beszámolója
az EXIL programról |
|
Május 15 -29. A Cranbrook-i
Egyetem vendéghallgatói: Aaron Anderson, Armon Means, Jessica
Hayes, Robert Harrick |
|
Június 23 - 30. "The
new language" - workshop a kassai Technikai Egyetem mûvészeti
fakultásának szervezésében. Résztvevõk:
Katarina Sevic, Sebõ Ferenc |
|
Intermédia diploma és
felvételi |
|
Intermedia diploma Diplomázók: Fekete Géza Péter, Héra Judit, Kodolányi Sebestyén, Páris Ágnes Barabara, Surányi Miklós |
|
Intermedia felvételi Egei Árka Emô, Görög Ferenc Gábor, Haraszti Éva Georgina, Herendi Márton, Horváth Edina, Kalas Zsuzsanna Krisztina, Kárpáti Róbert, Kozma Éva, Petrovics Ákos, Soós Károly, Szabó Ágnes Evelin, Sztojánovits Andrea, Zádor Tamás |
|
nyilvános bemutatók, projektek, konferenciák |
|
Október 11 - november 10.
Az egyetem kiállítása a marseille-i Képzõmûvészeti
Egyetemen, a Tanszék hallgatóinak közremûködésével |
|
November 29. Utolsó csepp
fesztivál. Az Intermédia Tanszék bemutatkozása (vetítés
és beszélgetés) |
|
Május 26. Kalandok és Álmok - Fiatal Mûvészek Fesztiválja az Apáczai Kiadóban, a Tanszék hallgatóink videóbemutatója | |
Kulturintézetekkel közös
programok Október 24. 18.00 "Dögöljenek meg a mûvészek" Tadeusz Kantor színházi elõadásának videodokmentácója es beszélgetés (a BÖF-el közös szervezésben) |
|
90/91,
91/92, 92/93, 93/94,
94/95, 95/96, 96/97,
97/98, 98/99, 99/00,
00/01, 01/02, 02/03, |